Wreszcie moja wystawa w Warszawie

Serdecznie zapraszam na wystawę moją i moich kursantów z warsztatów serigrafii/sitodruku. Wernisaż 13.01.2017 o godz. 18 w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury, ul. Estrady 112 w Warszawie.

Informacja o wystawie:

Inspiracją graficznych prac prezentowanych na wystawie pt. Pole widzenia jest fascynujący i nieprzewidywalny świat przyrody. Artystka Anna Ludwicka poszukuje piękna w przyrodzie, które daje określić się matematycznymi regułami. Rozmaitość może mieć w jej interpretacji nie tylko odniesienia stricte matematyczne ale również botaniczne. Wykorzystuje w swoich serigrafiach szablony stworzone z „żywych” roślin.

Na wystawie prezentowane będą także prace serigraficzne powstałe podczas wakacyjnych warsztatów, które Anna Ludwicka organizuje z ramienia Fundacji NA DOBRE. Warsztaty odbywają się na Żmijowiskach koło Kazimierza Dln. Prezentowane prace doskonale pokazują nieograniczone możliwości tej techniki, w której można stosować rysunek, malarstwo, fotografię oraz szablony z wszystkiego, co daje cień (np. z roślin).

Pole widzenia – wernisaż wystawy serigrafii Anny Ludwickiej piątek 13 stycznia 2017 r. godz. 18.00

 

A tak było na wernisażu:

zdjecie0

Pan Dyrektor Ośrodka dziękuje mi 🙂

zdjecie1

A to moje łąki odbite na przezroczystym medium… Przeniosłam je ze Żmijowisk, gdzie prowadzę wakacyjne warsztaty sitodruku: www.dobrewarsztaty.pl/serigrafiasitodruk

zdjecie2

Cykl zwierzęcy.

zdjecie3

Prace uczestników moich warsztatów serigrafii/sitodruku. www.dobrewarsztaty.pl/serigrafiasitodruk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *